Z - Liga
1 Vaňková Karolína DANTES 3 SJK při Školním statku Chrudim 0 63,31 0 23,87
2 Vaňková Karolína OSTRICO SJK při Školním statku Chrudim 0 64,11 0 24,85
3 Špůrová Nikoleta GRANADA 11 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 0 62,72 0 26,53
4 Svejkovská Andrea ROKYTKA 1 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 0 69,13 0 27,28
5 Rozkydalová Martina SID 7 Přerov 0 69,01 0 27,41
6 Hubačová Tereza Mapali SJK při Školním statku Chrudim 0 66,57 4 25,67
7 Binková Kateřina CASIOPEA 9 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 0 67,78 9 40,84
8 Gromošová Nicole KASPIO Provet/KULÍŠEK Brandýs nad Labem 0 72,13 19 50,32
9 Boháčová Nikola RIHANNA SJK při Školním statku Chrudim 4 65,37
10 Soukalová Natalie QUESTA 1 SZeŠ Tábor 4 65,44
11 Soukalová Natalie DAFNÉ 3 SZeŠ Tábor 4 68,06
12 Hubačová Tereza DOMÉNA 2 SJK při Školním statku Chrudim 4 70,72
13 Širmarová Alena CARDINAL 5 VOŠ a SZeŠ Benešov 4 70,81
14 Jirásková Kateřina KIMON SJK při Školním statku Chrudim 4 73,82
15 Beldová Soňa QUICK STAR 2 VOŠ a SZeŠ Benešov 4 74,75
16 Gromošová Nicole Paris Brandýs nad Labem 8 63,03
17 Sejkorová Michaela DAN 15 Přerov 8 67,25
18 Palková Lucie Bow of Sky SŠCHKJ Kladruby nad Labem 8 73,44
19 Podhorná Pavla SOREPPO JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 8 75,91
20 Palánová Dominika KORSE JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 9 93,37
21 Batlíková Karolína SHAMROCK SAMBUCA VOŠ a SZeŠ Benešov 16 67,09
22 Bendová Tereza GALMA - 8 JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 32 147,88
23 Klimková Natálie PHANTOM Provet Brandýs nad Labem 999
24 Niklová Markéta SULTÁN 5 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 999
25 Buchta David MERRY DEY JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 999
26. Neradová Renata DÉMON 7 JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 999
ZM
1. Vaňková Karolína DANTES 3 SJK při Školním statku Chrudim 0 65,31 0,0 23,19
2. Boháčová Nikola RIHANNA JO Albert Stolany 0 61,03 0,0 23,65
3. Vaňková Karolína OSTRICO SJK při Školním statku Chrudim 0 66,06 0,0 24,44
4. Gromošová Nicole PARIS 12 Brandýs nad Labem 0 63,87 0,0 25,21
5. Svejkovská Andrea ROKYTKA 1 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 0 65,78 0,0 26,22
6. Martina Rozkydalová Sid 7 Přerov 0 69,55 0,0 26,37
7. Jirásková Kateřina KIMON JO Albert Stolany 0 71,91 0,0 26,53
8. Hubačová Tereza DOMÉNA 2 SJK při Školním statku Chrudim 0 70,66 0,0 27,15
9. Širmarová Alena CARDINAL 5 VOŠ a SZeŠ Benešov 0 74,72 0,0 31,44
10. Dominika Dvořáková Ája 3 Jezdecký klub Staré Ždánice 0 65,11 0,0 35,9
11. Brečka Josef MONTEA VOŠ a SZeŠ Benešov 0 73,75 1,0 36,25
12. Gromošová Nicole KASPIO Provet/KULÍŠEK Brandýs nad Labem 0 75,28 2,0 37,72
13. Klimková Natálie PHANTOM Provet Brandýs nad Labem 0 74,94 5,0 40,29
14. Pánková Tereza BARBARA 1 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 0 70,53 7,0 38,5
15. Batlíková Karolína SHAMROCK SAMBUCA VOŠ a SZeŠ Benešov 0 66,57 7,0 42,35
16. Palánová Dominika KORSE JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 0 69,34 10,0 41,06
17. Posledníková Eliška CARAGAN TJ Tesla Pardubice 0 69,46 10,0 41,33
18. Neradová Renata DÉMON 7 JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 0 74,66 11,0 42,62
19. Binková Kateřina CASIOPEA 9 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 0 65,32 17,0 48,09
20. Podhorná Pavla SOREPPO JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 0 75,78 27,0 58,66
21. Bendová Tereza GALMA - 8 JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 2 80,94
22. Julínková Hana ČITA 8 Jezdecký klub - Staré Ždánice 2 81,64
23. Niklová Markéta SULTÁN 5 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 4 71,84
24. Müllerová Veronika PHANTOM 3 Jezdecký spolek Mnětice 4 75,31
25 Buchta David MERRY DEY JK ČZA při ŠS Humpolec, o.s 4 70,06
26 Málková Veronika VERENA 2 Jezdecký klub - Staré Ždánice 4 90,59
27. Soukalová Natalie QUESTA 1 JK Radimovice u Tábora 4 65,54
28.. Navrátilová Eliška Anežka CRY FOR TE VOŠ a SZeŠ Benešov 4 72,19
29. Sejkorová Michaela Dan 15 Přerov 4 67,22
30. Beldová Soňa QUICK STAR 2 VOŠ a SZeŠ Benešov 9 93,96
31. Špůrová Nikoleta GRANADA 11 JK Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s 9 78,51
32. Navrátilová Eliška CAIMAN 1 Jezdecký spolek Mnětice 9 79,68
33.. Lucie Palková Bow of Sky SŠCHKJ Kladruby nad Labem 9 93,61
34. Holler Igor INCOGNITO VH LIEDEKERKSHOF JK Marko, z.s. 10 83,32